Kanvas Tablo

Kanvas Tablo Modelleri

Kanvas Tablo Fiyatları

İade ve değişim

 

İade ve değişim koşulları

Ürünlerimiz 1. Sınıf malzemelerden üretilmektedir. Ve kargoya iletmeden önce son kontrolleri yapılarak kargoya teslim edilir , Buna rağmen size ulaşan üründe hasar veya hata olması durumunda uygunabuldum.com sizden paketin ve ürünün dijital görselini içeren problemle ilgili detaylı açıklama epostası talep edebilir. Hatalı ürünlerde 5 iş günü içerisinde tespit yapılıp size geri dönüş sağlanır. Talebiniz doğrultusunda ürün değişimi, ücret iadesi veya mağaza kredisi olarak tarafınıza telafisi yapılır. Ücret iadeleri, kredi kartı ile oluşturulan siparişler için aynı kredi kartının hesabına, banka havalesi ile oluşturulan siparişler için tarafınızdan bildirilecek IBAN bilgileri doğrultusunda yapılacatır. İade veya değişim talepleri sipariş teslimatından itibaren 14 iş günü içerisinde yapılabilir. İade talebinde bulunmak için bize ulaşın

İadesi yapılacak ürünün üretici firma tarafından kaynaklı hasarlı veya hatalı olması durumunda uygunabuldum ürünü adresinizden ücretsiz olarak teslim aldıracaktır.

Bunun dışındaki tüm durumlarda ürünün kargolanması ve değişim sonrası tekrar kargolanması işleminden alıcı sorumludur.

Kargo teslim esnasında ürün paketlenmesinde ezilme kırılma gibi durumlar varsa kargo teslim alınmadan rapor oluşturulması gerekmektedir

Uygunabuldum.com iade adresleri hiçbir zaman karşı ödemeli olarak gönderilen paketleri teslim almaz.

Kredi kartı ile satın alınan ürünlerin müşteri tarafından kargo firmasından teslim alınmaması ve ürünün tekrar firmamıza geri dönmesi durumunda 2. kez kargolama ücreti müşteriden tahsil edilmektedir.

 

İade yapılacak adres: greenartgrup / Mehmet Akif Mahallesi , Zirve Sokak No:18/1 Çekmeköy/İstanbul

Copyright © 2021 uygunabuldum.com Tüm hakları saklıdır.

 

Merhaba!

WhatsApp'tan sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize info@uygunabuldum.com adresinden bir e-posta gönderin.

Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
+905421305757
Merhaba Size nasıl yardımcı olabilirim?
×
Size nasıl yardım edebilirim?