Kanvas Tablo

Kanvas Tablo Modelleri

Kanvas Tablo Fiyatları

Doğa Tabloları

Doğa tüm canlılara verilmiş bir hediyedir. Doğa olmadan ne canlı yaşamı ne insan yaşamı mümkün olabilirdi. İnsanların soluyacağı bir havai yaşayacağı bir dünya olmazdı. Çevremizde gördüğümüz hava, toprak, ağaç, çiçek, kedi, köpek vb. tüm varlıklar doğayı oluşturmaktadır. İnsanların ve canlıların hayatını devam ettirebilmesi için doğa olmazsa olmazdır. Tüm canlıların yaşaması için gerekli koşullar doğada sağlanır. İnsan için hayati önem taşıyan doğa, insanlardan hak ettiği değeri göremez. Çevre insanlar tarafından kirletilmekte ve dünya yaşanmaz hale getirilmektedir. İnsan, yaşamı için bu kadar öneme sahip olan doğanın en büyük düşmanıdır. Doğa tüm canlıları kucaklar ve ihtiyacı olan her şeyi canlılara verir. Doğada çok vakit geçiremiyorsanız veya çok sevdiğiniz manzaraları her gün evinizde veya işyerinizde görmek ve bu sayede her gün oraya gitmek istiyorsanız Uyguna Buldum web sitesinden doğa tabloları kategorisine göz atmanızı öneririz. Yemyeşil orman manzaralarından, masmavi denizlere, uçsuz bucaksız tepelerden, durgun ve sessiz göllere, kumsallar, ağaçlar, çiçekler ve dahası, doğada göreceğiniz her kare, doğa manzaraları doğa tabloları kategorisinde sizi bekliyor. Ağaç veya güneş, açık bir deniz ve doğanın en eşsiz güzel görüntülerinin yer aldığı doğa tabloları, eşsiz bir sanat eseri olarak biliniyor. Sanat, doğayla olan gerçek ilişkimiz konusunda daha bilinçli olmamıza yardımcı olabilir. Doğal dünyayla bir bağlantı hissetmek kuşkusuz önemlidir... Aslında, hayatta kalmamız için hayati önem taşır! Uyguna Buldum evinizi veya işyerinizi güzelleştirmek, size bu beton yığınları içerisinde rahat bir nefes aldırmak için en güzel doğa tablolarıyla sizinle!

Manzara Tabloları

Manzara kelimesini kullandığımızda, genellikle insanlar tarafından değiştirilmemiş fiziksel alanları aklımıza getiririz. Manzara kelimesi bizi her zaman insanların yaşadığı kentsel yerlerden tamamen uzak bir doğal çevre düşünmeye çağırıyor. Ancak çok sayıda yüksek kaliteli kentsel unsurlardan oluşan manzara var. Manzaraların çoğu dünyanın yüzeyinde bulunur ve insan tarafından değiştirilmiştir. Kentsel ortamlarda; şehirler, rotalar, yollar ve diğer altyapı inşaatları, insanların ihtiyaçlarını karşılamak için gerekli hale geldi. Bir şehrin yapılandırılma şekline bağlı olarak muazzam manzaralar sağlayabilir. İnsan eyleminin küçük olduğu ve iklim ile jeolojik ve ekolojik unsurlar arasındaki etkileşimin uyum içinde tutulduğu doğal manzaralar hala kaydedilebilir. Bunun bir örneği, kuzey kutbu ve güney kutbu, çok yüksek rakımlarda olan bazı dağlar ile insanlar tarafından değiştirilmemiş ormanlar veya kıyılardır. Tabii bazı ovalar, vadiler ve çöller de var. İnsanların kentsel ortamlara göç etmesinden bu yana yıllar geçtikçe doğal manzaralara olan talep artmıştır. Kültürel bir manzarada ise diğerlerinin yanı sıra binaları, yolları, meydanları ve köprüleri gözlemliyoruz. Kültürel manzaralar ile doğal manzaralar arasındaki fark, insanın müdahalesini algılamanın çok kolay olmasıdır. Binalar, meydanlar, yollar, köprüler, fabrikalar, mahsullü tarlalar vb. kültürel manzara olarak kabul edilir. Maalesef ki hayatımızın her anında güzel bir manzaraya bakıp günlük stresten biraz olsun uzaklaşmak her zaman mümkün olmuyor. Bunun için evimize veya ofisimize en sevdiğimiz manzara tablolarını asmanın mutluluk verici ve rahatlatıcı bir etkisi vardır. Uyguna Buldum sizin için en güzel manzara tablolarını web sitesinde bulunduruyor. Siz müşterilerine hizmet vermekten gurur duyuyor.

İnsanlar genel olarak yaşadıkları alanlara dekoratif ürünler ekleyerek farklı bir enerji ve renk katmak istiyor. Evlerde ya da çalışma ortamlarında kullanılan dekorasyon ürünleri insanları iyi hissettiriyor. Duvar dekorasyonu denince akla ilk olarak tablolar geliyor. Farklı boyutlarda ve resimlerde tasarlanan tablolar çeşitli kullanıcı zevklerine hitap ediyor. Örneğin; manzara ya deniz tabloları kullanıcıların bunaldıkları anlarda nefes almasını ve rahatlamasını sağlıyor. Doğa ile iç içe olmayı seven her insan manzara tablolarını beğeniyor. Evin duvarlarında doğadan bir manzara olması yaşam alanına ayrı bir hava katıyor. Doğanın en güzel görüntülerini bir sanat eserine dönüştüren manzara tabloları özellikle günümüzde büyük şehirlerde yaşayan kullanıcılar için vazgeçilmez oluyor. Manzara tabloları evlerin salon, oturma odası, çalışma odası gibi birçok yaşam alanında kullanılabiliyor. Dekorasyon kategorisinde yer alan manzara tablolarına Uyguna Buldum ile seri ve pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz manzara tabloları arasında fiyat ve özellik karşılaştırması yaparak bütçenize ve zevkinize uygun bir tablo satın alabilirsiniz. 

Manzara Tablo Çeşitleri

Şehir hayatının koşturmacasında sıkılan ve yorulan insanlar kendilerini iyi hissedebilecekleri ortam arayışına giriyor. Birçok insan bu koşuşturmacanın içerisindeyken herhangi bir manzara tablosuna bakarak hayatlarına daha pozitif devam edebiliyor. Sanat eseri olarak nitelendirilen manzara tablolarının birçok çeşidi bulunuyor. Manzara tablo çeşitleri boyutlarına ve içerdiği eserlere göre farklılaşıyor. Doğa manzara tabloları doğanın benzersiz manzaralarını bir sanat eserine dönüştürerek sunuyor. Doğada oluşan tüm güzelliklerin tabloya aktarılması ile oluşan tablolar doğa manzara tablosu olarak isimlendiriliyor. Bu tablolar da kendi içerisinde çeşitlilik gösteriyor. Doğa tablosu resimleri arasında; ormanlar, yeşillikler ve renk renk çiçekler yer alıyor. Manzara tablolarından biri olan deniz manzarası tabloları mavinin birçok tonunu içeriyor. İnsanlara dinginlik ve sakinlik veren deniz manzarası tabloları günün yoğun temposundan bunalan insanlara iyi gelebiliyor. Deniz kenarına gitmeye fırsat bulamayan insanlar deniz manzara tablolarına bakarak enerjilerini yükseltebiliyor. Ruha enerji veren deniz ve doğa manzara tabloları, vücut dinginliğini sağlamak ve bulunduğu alana güzel enerjiler yayması için tercih ediliyor. Huzurlu bir ev ortamı sunan deniz ve doğa manzara tabloları yağlı boya ile hazırlanabiliyor. El işçiliği ile hazırlanan yağlı boya manzara tabloları ayrı bir öneme sahip oluyor. Aynı şekilde suluboya manzara tabloları da el emeği ile hazırlanıyor. Bunun dışında kalan diğer manzara tabloları genellikle çekilen bir fotoğrafın bilgisayar baskısı ile oluşturuluyor. Yaşam alanlarının atmosferini değiştiren manzara tabloları her ev dekorasyonuna uyum sağlayan çeşitliliğe sahip. Birbirinden farklı tasarımlara sahip olan manzara tabloları 100 x 150 cm, 70 x 100 cm, 30 x 65 cm gibi çeşitli boyutlarda tasarlanıyor. Aynı zamanda manzara tabloların şekli ve sayısı da modelden modele değişiklik gösteriyor. Örneğin; bazı manzara tabloları yatayken bazısı dikey, bazısı kare iken bazısı dikdörtgen ya da bazısı tek parçayken bazısı 2, 3, 4, 5 parça olabiliyor. Manzaralı tablo çeşitleri arasında; kanvas, MDF, yağlı boya, çerçeveli, kabartma, led ışıklı, metal, taş, masif ahşap, puzzle, cam gibi birçok seçenek yer alıyor. 

  • Kanvas Tablo

Kanvas tablo tuvale baskı olarak biliniyor. Kanvas kumaş üzerine yapılan dijital baskılardan oluşan kanvas tabloların boyutları değişkenlik gösteriyor. Bu kumaşın en temel özelliği ise 400 gr açık beyaz ve %100 pamuk astarlı yapısı oluyor. 

  • MDF Tablo

MDF malzeme üstüne basılan tablolara MDF tablo denir. Bir tür ahşap olan MDF, yoğunluklu sunta olarak tanımlanıyor. Sert ve dayanıklı bir malzeme olan MDF kullanıldığı tabloların dayanıklılığını arttırır. 

  • Yağlı Boya Tablo

Resim sanatında sıklıkla kullanılan bir boyama tekniği olan yağlı boya genellikle keten, ceviz, haşhaş tohumu ve aspir yağlarından oluşuyor. Ressam tarafından el emeği ile tuval üzerine yağlı boya kullanılarak yapılan resimlere yağlı boya tablosu deniyor. 

  • Kabartma Tablo

Bir yüzey üzerine yapılan çökertmelere veya yükseltmelere rölyef ya da diğer adıyla kabartma deniyor. Üç boyutlu tablolarla kullanılan röfley sanatı büyük bir ilgi görüyor. Kabartma ışık alan ve almayan yönlerin belirme derecesine ve yüzey şekline göre çeşitlilik gösteriyor. 

  • LED Işıklı Tablo

LED ışıklı tablolarda resmin yapısına bağlı olarak çeşitli LED’ler kullanılıyor. En sık kullanılan ledler arasında puslu ledler ve mercek ledler yer alıyor. Tablonun çeşitli alanlarında yer alan bu led ışıklar, kablolarla arkadan birleştiriliyor ve adaptör yardımıyla çalıştırılıyor.

  • Taş Tablo

Doğal görünümleri ile dikkat çeken taş tablolar, doğadan çıkan gerçek taşlardan oluşuyor. Yüzey dokulu olan taş tablolar el işçiliği ile üretiliyor. Genellikle traverten ve limra taşı kullanılarak üretilen tablolar bulunduğu ortama yalın bir görüntü sunuyor. 

  • Masif Ahşap Tablo

Doğal ve işlem görmemiş tablolara UV baskı ile çeşitli desen, form ve yazılar basılarak masif ahşap tablolar tasarlanıyor. Maksimum özenle hazırlanan masif ahşap tablolar doğal içerikli şeffaf yapıda su bazlı verniklerle kontrol altına alınıyor. Daha sonra zımparalama işlemi ile ağaçlardaki pürüzler yok ediliyor ve batmalar önleniyor. 

  • Puzzle Tablo

Puzzle tablolar birçok parçadan meydana geliyor. Doğru parçaların bir araya gelmesiyle oluşturulan puzzle tablolar özellikle çocuk odalarında sıklıkla tercih ediliyor. Klasik tablo görüntüsünden sıkılanlar tercihlerini puzzle tablo modellerinden yana kullanabiliyor. 

Tablo Ne İşe Yarar?

Dekorasyonu büyük bir oranda tamamlayan tablolar; evlerde, iş yerlerinde, yazlıkta ya da ofiste tercih edilebiliyor. Tablolar en çok evlerin giriş alanlarında kullanılıyor. İyi bir izlenim yaratma için tercih edilen ev girişlerindeki tablolar, ev sahibi hakkında misafirlere fikir verebiliyor. Evlerin girişleri dışında tablolar salon ve oturma odalarında da sıklıkla kullanılıyor. Boş kalan duvarda tercih edilen tablolar, yaşam alanlarını renklendiriyor ve dekorasyonu tamamlıyor. Farklı boyuttaki tablolar bebek, çocuk ve genç odalarında da tercih edilebiliyor. Canlı ve renkli tablolar ile çocukların odaları renklendirilebilir. Aynı şekilde çiftler yatak odalarında da tablo kullanımına önem veriyor. Özellikle yatak başlarında tercih edilen tablolar odanın havasını değiştiriyor. Ev dışında işyerlerinde ve ofislerde kullanılan tablolar bulunduğu ortama ayrı bir enerji katıyor. 

Tablo Çeşitleri

Tablo çeşitleri evlerini dekore etmek isteyen kullanıcılar tarafından büyük bir ilgi görüyor. 3 boyutlu, parçalı, kanvas, yağlı boya, ahşap gibi çok çeşitli tablo modelleri bulunuyor. Adından da anlaşılacağı üzere 3 boyutlu tablolar, farklı bakış açılarından değişik görünüm sunuyor. Aynı 3 boyutlu aksesuarlar gibi 3 boyutlu tablolar da bulunduğu ortama şıklık katıyor. Duvara 1.5 cm mesafede duran 3 boyutlu tablolar farklı teknik kullanılarak üretiliyor. Standart tablolara kıyasla 3 boyutlu tablolar bir düzlem üzerinde durmuyor. 3 boyutlu tablolarda öne çıkarılmak istenen çiçek, ağaç, harita, insan ya da sembol gibi belirli şekiller bulunuyor. Geriye kalan kısım ise tabloda boş kalıyor. Böylece duvar ile arasında duran mesafe arasında 3 boyutlu tablolar farklı bir görünüm sunuyor. Geniş bir renk seçeneğine sahip olan 3 boyutlu tablolar farklı ev dekorasyonlarına uyum sağlıyor. Birden çok seçeneğin bir araya gelmesiyle oluşturulan tablolar parçalı tablo olarak isimlendirilir. Farklı şekiller, yüzler, cisimler ve sembollerden oluşan parçalı tablolar, tek bir görsel sunuyor. Genellikle parçalı tablolarda kenarda duran parçalar ortada durana göre daha küçük dizayn ediliyor. Yağlı boya ile hazırlanan tablolar, ünlü bir ressamın elinden çıkmış havası veriyor. Özel baskı teknikleri kullanılarak üretilen yağlı boya tabloları çok canlı bir görünüme sahip. Kanvas tablolar teknolojinin en son trendleri kullanılarak üretiliyor. Doğa ve insan sağlığına zararlı hiçbir mürekkebin kullanılmadığı kanvas tablolar evlerin her odasında tercih edilebiliyor. Ahşap tablolar evde bohem tarzdan hoşlanan kullanıcılar tarafından değerlendirilebilir. 

 

Tablo Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

Tablo seçiminde dikkat edilmesi gereken bazı detaylar bulunuyor. Öncelikle tablo seçiminde kullanılacak alanın dekorasyonuna uygun olup olmadığının kontrol edilmesi önem arz ediyor. Örneğin; modern bir tasarıma sahip olan evler için yeniliği ve moderliği çağrıştıran tabloların seçilmesi öneriliyor. Bunun dışında eski nesil trendleri takip eden kullanıcılar tercihini retro tablolardan yana kullanabiliyor. Fütüristik ve daha farklı bir dekorasyona sahip olan kullanıcılar için sade ve ince tasarımlı tablolar uygunluk gösteriyor. Böylece evin genel havasında birbiri ile uyumlu parçalar kullanılmış oluyor. Tablo seçiminde renklerin de önemi büyük oluyor. Çünkü her evde ağırlıklı olarak kullanılan renk değişkenlik gösteriyor. Evin genel rengiyle uyumlu olan renklerdeki tablo tercih edildiğinde iyi bir görünüm elde edilebiliyor. Tablo seçiminde dikkat edilmesi gereken bir diğer unsur ise tablo ölçüsü olarak ön plana çıkıyor. Yerleştirilmek istenen alanın ölçülerine uygun boyutta bir tablo seçilmesi estetik görünümü doğrudan etkiliyor. Tablo seçiminde dikkat edilmesi gereken konular arasında modeli de sayılabiliyor. Çünkü her tablo modeli her yaşam alanı için uygun olmuyor. Örneğin; salon ve oturma odası gibi geniş duvarlarda parçalı ya da 3 boyutlu tablolar değerlendirilebilir. Evin girişi, yatak odası ya da çocuk odaları için ise kanvas veya ahşap tablolar tercih edilebiliyor. 

 

Tablo Kullanımı

Dekoratif amaçlı kullanılan tablolar genellikle bulundukları alana ayrıcalıklı bir görünüm kazandırıyor. Bu sayede eve ya da ofise gelen misafirlerde ev sahibi ya da ofis sahibi hakkında ilk izlenim oluşuyor. Evlerde ve ofislerde kullanılan tablolar yerleştirildikleri alana prestij katıyor. Evlerde boş kalan duvarlar tablolar ile renklendirilebilir. Farklı ölçülerde tasarlanan tablolar çeşitli yaşam alanları için uygunluk gösteriyor. Sıradan tablolara kıyasla 3 boyutlu tablolar eve farklı bir hava katıyor. Baskı yöntemi ile üretilen tablolar kullanıcılar tarafından kişiselleştirilebilir. Tekli veya kolajlı üretilen tablolarla aynı anda birden fazla tabloyu bir arada kullanarak estetik bir görünüm elde edebilirsiniz. Mat ya da canlı görünüme sahip olan tablolar arasından duvar boya rengine uygun ya da eşyalarla uyumlu bir renk tercih ederek hoş bir görünüm yakalayabilirsiniz. 

Tablo Asarken Nelere Dikkat Edilmeli?

Tabloların asılacağı alan seçimi en az model seçimi kadar önem arz ediyor. Evin her köşesine konumlandırılabilen tablolar boş kalan duvarları süsleyebiliyor. Bunun dışında kütüphane veya TV ünitesi gibi alanlara da tablo konulabiliyor. Büyük boyutlu tablolar salon ve oturma odası için uygunken orta ya da küçük boyutlu tablolar yatak odasında, evin girişinde, çocuk odasında veya çalışma odasında tercih edilebiliyor. Yerleştirilecek alana uygun ölçülerde bir tablo seçilmesi oldukça önemli. Aksi bir durumda tablo çok küçük ya da büyük kalabiliyor. Bu durum da kötü bir görüntüye sebebiyet verebiliyor. Tablolar iki farklı yöntemle duvara asılıyor. Bunlardan birincisi vida ikincisi ise çift taraflı bant yardımıyla gerçekleşiyor. Evin duvarlarında delik açmak istemeyen kullanıcılar tercihini çift taraflı banttan yana kullanıyor. 

Manzara Tablo Fiyatları

Manzara tablo fiyatları markasına, çeşidine, ebatına, temasına, şekline, rengine ve satıcısına bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Tabloların boyutu büyüdükçe doğal olarak fiyatında da bir artış gözleniyor. Manzara tablolarının hangi malzemeden üretildiği de fiyatını doğrudan etkiliyor. Uyguna Buldum’un dekorasyon kategorisinden ilerleyerek manzara tablo modellerine ulaşabilirsiniz. Listelenen manzara tablo çeşitlerini artan fiyat, azalan fiyat, çok satanlar, çok değerlendirilenler, yüksek puanlılar, yeni eklenenler ve indirimli ürünler şeklinde sıralayabilirsiniz. Artan fiyata göre sıralama yaptığınızda ilk sırada en cazip fiyatlı manzara tablolarına ulaşabilirsiniz. Çok satan manzara tablolarını görüntülemek için çok satanlar şeklinde sıralama yapabilirsiniz. İndirime giren manzara tablolarını görüntüleyebilmek için ise indirimli ürünler şeklinde sıralayabilirsiniz. Yüksek puan alan ve çok değerlendirilen manzara tablolarını listeleyerek daha önce satın alınarak beğenilen ürünlere erişebilirsiniz. Yarın Kapında özelliğine sahip olan manzara tablolarını seçtiğinizde bugün sipariş ettiğiniz bir ürünü yarın teslim alabilirsiniz. Satıcısı Uyguna Buldum olan ürünlerde saat 20.00’den önce verilen tüm siparişler ve satıcısı Uyguna Buldum olmayan ürünlerde saat 16.00’den önce verilen tüm siparişler konuma bağlı olarak 1 gün sonra teslim ediliyor. Bu saatlerden sonra veya hafta sonu verilen siparişler ise ilk iş gününden sonraki gün teslim alınıyor. Beğendiğiniz manzara tablo modelleri arasında fiyat ve özellik karşılaştırması yaparak hem cebinize hem zevkinize hem de ihtiyacınıza uygun bir ürün satın alabilirsiniz. Filtreleme özelliklerinden yararlanarak arama hacminizi daraltabilir ve alışverişte harcadığınız zamandan tasarruf edebilirsiniz. Manzara tablolar için çeşit, marka, fiyat aralığı, değerlendirme puanı, ebat, şekil, renk ve satıcı filtrelemesi yapabilirsiniz. Satıcı seçiminde kararsız kaldıysanız kullanıcı yorumlarından yararlanabilir veya diğer satıcılara kıyasla daha uygun bir fiyat sunan satıcıyı değerlendirebilirsiniz. Böylece bütçenizden tasarruf edebilir ve arttırdığınız bütçeyi farklı ihtiyaçlarınız için değerlendirebilirsiniz. Aklınıza takılan bir soru olduğunda “Satıcıya Sor” kısmından sorunuzu sorabilirsiniz. Ayrıca daha önce sorulan ve yanıtlanan soruları da okuyarak ürün hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. En az ve en çok şekilde fiyat aralığı belirleyerek manzara tablosu için ayırmış olduğunuz bütçenin dışına çıkmadan alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. 

Manzara Tablo İndirim ve Kampanyaları

Online alışveriş sitelerinde günlük, saatlik, aylık indirim ve kampanyalar düzenlenebilir. Ayrıca yılın özel günlerine ait fırsatlar da müşterilere sunuluyor. Bu özel günler arasında; anneler günü, kadınlar günü, sevgililer günü, babalar günü, yılbaşı, kara cuma, efsane cuma, efsane kasım, dini bayramlar ve resmi bayramlar yer alıyor. Çünkü özel günlerde insanlar sevdiklerine hediye almak istiyor. Uyguna Buldum birçok kategoride yer alan ürünler için indirimler ve kampanyalar oluşturuyor. Dekorasyon kategorisinde yer alan manzara tablolar için de çeşitli fırsatlar bulunabiliyor. Manzara tablo için fiyat araştırması yapan kullanıcıların ilgili bölümlere göz atması bütçesi üzerinde etki ediyor. “Süper Fiyat, Süper Teklif” kısmına göz atarak manzara tablo indirimlerine, “Kampanyalar” bölümüne göz gezdirerek ise manzara tablo kampanyalarına ulaşabilirsiniz. Olası indirim ve kampanyalar ile bütçenizden tasarruf ederek verimli bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Beğendiğiniz tabloda indirim ya da kampanya yoksa beğenerek ya da listenize ekleyerek daha sonra kontrol edebilirsiniz. Uyguna Buldum uygulamasını akıllı cep telefonunuza indirerek indirim ve kampanyalardan anlık olarak haberdar olabilirsiniz. Ödeme ve adres bilgilerinizi sisteme kaydederek bir sonraki alışverişte zaman kazanabilirsiniz. Cep telefonu, tablet ya da bilgisayar fark etmeksizin internet olan her yerden siteye giriş yaparak güvenli alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca online alışveriş ile evden dışarı çıkmadan tüm ihtiyaçlarınıza tek bir tıkla ulaşabilirsiniz. 

Merhaba!

WhatsApp'tan sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize info@uygunabuldum.com adresinden bir e-posta gönderin.

Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
+905421305757
Merhaba Size nasıl yardımcı olabilirim?
×
Size nasıl yardım edebilirim?

Filtrele

Toplam Listelenen "0 Ürün"

Tablo Modeli

Çerceve Renkleri