Kanvas Tablo

Kanvas Tablo Modelleri

Kanvas Tablo Fiyatları

Mutfak Tabloları

Evde pek çoğumuzun en çok keyif aldığı yaşam alanlarından biri, kuşkusuz modern ve şık bir mutfaktır. Birbirinden güzel döşemelerle modern bir görünüme kavuşturulan mutfaklar, sadece yemek alanı olarak değil, gün boyu keyifle zaman geçirilebilen, dostların ağırlandığı eşsiz yerlerden biri haline gelebilir. Aileyle ve sevdiklerimizle mutlu anları paylaştığımız mutfakta dekorasyonu ise incelikli bir konudur. Günümüzde mutfak alanına özel farklı dekoratif eşyalar bulmak mümkün. Bu eşyalar arasında dikkat çeken ve her tarz mutfak dekoruna uyabilenler ise dekoratif mutfak tablolarıdır. Evin diğer odalarına göre mutfak, uygun tablo seçiminde kafa karışıklığı yaşanabilen alanların başında geliyor ve dikkatli bir tercih yapmak gerekiyor. Mutfak tabloları, ev dekorasyonuna apayrı bir şıklık kattığı için çok tercih edilen parçalar arasında yer alıyor. Onlarca çeşit ve model arasından mutfak için tablo seçimi ise zor olabiliyor. Hem sık kullanılan bir alan olması, hem de her çeşit tablonun kullanılamaması nedeniyle uygun tablo seçiminde kararsız kalanlar için en doğru adres olan Uyguna Buldum’u ziyaret etmenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Peki, Mutfağımıza En Uygun Tabloyu Seçmek İçin Nelere Dikkat Etmeliyiz?
  • Öncelikle tablo, mutfağın genel dekoruna hem renk hem tarz olarak uygun olmalıdır.
  • Mutfak yemek pişirilen ve başta su ısıtıcısından ocağa pek çok buhar oluşturan cihazın kullanıldığı bir alandır. Bu nedenle tabloyu ısı ve neme karşı dayanıklı malzemeden seçmek birinci adımdır.
  • Çocuklu ailelerde, mutfak için tercih edilecek tabloların tehlike arz edecek büyüklük ve ağırlıkta olmamasına da dikkat edilmelidir.
  • Tablonun üretiminde kullanılan malzeme ve boyanın uzun ömürlü bir yapıda olup olmadığı, sağlığa zararı bulunup bulunmadığı da kontrol edilmelidir.
  • Mutfağın genel ölçüsü dikkate alınarak seçim yapılmalıdır. Keza çok küçük alanlar ya da oldukça büyük alanlar için tercih edilecek tablolar birbirinden farklı olmalıdır.
  • Sürekli yemek pişirilen bir alan olan mutfakta tercih edilecek tablonun, ayrıca temizlenmeye müsait bir yapıda olması gerekir.

Merhaba!

WhatsApp'tan sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize info@uygunabuldum.com adresinden bir e-posta gönderin.

Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
+905421305757
Merhaba Size nasıl yardımcı olabilirim?
×
Size nasıl yardım edebilirim?

Filtrele

Toplam Listelenen "0 Ürün"

Tablo Modeli

Çerceve Renkleri